פתרונות אקוסטיים

אופן ספייס הינו מונח המכוון ישירות לאדריכלות ועיצוב חללים גדולים פתוחים כאשר המחשבה המובילה היא ניצול של מקום בצורה איכותית מבלי לפגום באווירה או בפרטיות של העובדים השוהים בחלל הזה. מחיצות אופן ספייס מתוכננות בסביבות עבודה שונות אבל הקו המנחה הוא עיצוב איכותי וניצול מקסימלי של מקום. כאשר מעצבים חלל עבודה במחיצות אופן ספייס לוקחים בחשבון כי מחיצות אלו ניתנות לפירוק ובכך ניתן לשנות את החלל בכל עת.

חיפוי קירות אקוסטיים

אחת הבעיות הגדולות יותר שיש בחללים גדולים המוגדרים כ"אופן ספייס" היא שמירה על איכות הסאונד אשר מציף את החדר כולו. במצבים בהם מוקמים מוקדי שירות לקוחות או מוקדי מכירות, הקול הנישא באוויר על ידי העובדים יכול להוות למטרד. הפתרון הוא התקנה של פנלים אקוסטיים לחיפוי קירות להפחתת הרעשים בחלל. חיפוי הקירות נעשה על פי בחירת הלקוח מתוך מגוון אפשרויות של דגמים וצבעים כאשר הפנלים הללו בעלי תקן אש.

חברת רינות ייצרה והתקינה מחיצות אופן ספייס ליצירת אזורי עבודה נוחים ואישיים אשר ישמרו על פרטיות העובדים השוהים בחלל זה. בנוסף, התקינה החברה חיפוי קירות אקוסטי על ידי אריחים אקולוגיים המתבססים על צמר עצים Wood Wall במגוון צורות וצבעים בעלי תו תקן אש להגנה מקסימלית על צוות העובדים הנמצא במקום.

מחיצות אופן ספייס וחיפוי קירות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email